Special Offer Justacook dowozimy pod same drzwi! Catering dietetyczny Special Offer Dieta
Vege
Specjalna oferta Zamów już
Teraz!
Dish of the day Dieta
Dąbrowskiej
Same warzywa

Trochę o mnie Na początku poświęcę pare zdań na to żeby się Wam lub Tobie przedstawić. Nazywam się Justyna i ogromnie się cieszę ze tu jesteś! Dzięki Tobie mogę robić to co sprawia mi największa zajawkę i radość! Wiemy ze chodzi tu o gotowanie. W 2020 roku, kiedy błąkałam się na rynku gastronomicznym i szukałam w nim swojego miejsca, postanowiłam ze nie będę się ograniczać do gotowania dla Was tylko w weekendy przy cateringach, czy przygotowywała dań wiecznie tych samych w restauracji. Chce przelewać swoje pomysły i wizje każdego dnia nowe! Dlatego właśnie postanowiłam ze zajmę się gotowaniem na całego! W tygodniu prowadzę catering pudełkowy, zaś w weekendy przygotowuje małe okolicznościowe imprezy. Cieszę się ze mogę to dla Was robić, uszczęśliwiłam Was, Waszych gości a co za tym idzie, Wy uszczęśliwiacie mnie!

JAK DZIAŁAMY ?

WYBIERASZ

WYBIERZ DIETĘ JAKA CIĘ INTERESUJE ORAZ JEJ KALORYCZNOŚĆ (MOŻE POMOC CI W TYM NASZ KALKULATOR I KRÓTKA INSTRUKCJA DOBORU DIETY)

ZAMAWIASZ

ZAMOW PRZEZ NASZA STRONĘ INTERNETOWA LUB ZADZWOŃ

PRZYGOTOWYWUJEMY

MY PRZYGOTUJEMY JA DLA CIEBIE NAJLEPIEJ JAK POTRAFIMY

ZAWOZIMY POD DRZWI

OCZEKUJE DIETY JUŻ NASTĘPNEGO DNIA POD DRZWIAMI

JAK TO DZIAŁA I DLACZEGO JA?
To bardzo proste, prowadzę firmę z pasji do gotowania i do ludzi, a co za tym idzie? Wkładam całe serce w każdy posiłek każdego dnia, korzystam ze sprawdzonych i świeżych produktów, tworze i wymyślam ciagle to nowe pomysły! Współpracuje z osobami którzy maja wykształcenie i doświadczenie oraz pasje! Tworzymy jedna całość. Chcesz mieć swoją wymarzona sylwetkę, lub zrzucić zbędne kilogramy? A może po prostu chcesz nauczyć się nawyków zdrowego żywienia? Zostań do końca! Oprócz gotowania, korzystam z zaprzyjaźnionych hurtowni które dostarczają nam wysokiej jakości opakowania oraz torby. Mamy w swoim zespole same otwarte i miłe osoby które tworzą idealny zespół do pracy dzięki czemu wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Dzięki temu tez zawsze będę się starać żebyś miał to czego oczekujesz, i na co wydajesz swoje pieniądze! Nie ma na co czekać, to bardzo proste. Teraz musisz tylko przejść do naszej oferty!Nasz kalkulator pomoże Ci wyliczyć Twoje BMI a nasza krótka i szybka instrukcja pozwoli Ci abyś samemu dobral odpowiednia dietę! Chyba ze masz jeszcze jakies pytanie i coś jest nie jasne, to śmiało wchodź w kontakt i napisz do mnie! Do smacznego zobaczenia!

Promocje:
2 LUB WIĘCEJ DIET POD JEDEN ADRES -5%
AKTYWNI UŻYTKOWNICY NA INSTAGRAMIE CZY FB -5%